Kategorie

KNIHY S PODPISEM

Ráda Vám vepíšu do knihy autorské věnování na přání.

Své přání nebo konkrétní text vložte prosím jako poznámku

do objednávky. ;) 

 

Vyhledávání
Zaznamenejte jedinečné okamžiky vašeho děťátka a vytvořte tak unikátní vzpomínku na prvních 7 let života. Kompletní dárkovou sadu k narození miminka - deník, narozeninové a vtipné samolepky, včetně záložek s osobním věnováním od autorky deníku, najdete pouze na www.7let.cz. Více v odkazu níže. ;) Vydalo nakladatelství CPress (Albatros), v roce 2018.
Velkorformátové leporelo s piánkem. Písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Zapívejte si a zahrajte společně se svými dětmi písničky z oblíbeného filmu Ať žijí duchové! :) Barevné noty poradí, na kterou klávesu zahrát, a kdyby vám to nešlo, piánko přehraje melodii za vás! ;)
Zasmějte se společně s dětmi. :) Velkoformátové leporelo pro děti od 3 let. Oblíbená místa nádherné a magické Prahy na osmi velkých dvoustranách, ve čtyřech ročních obdobích. Knihou provází pejsek Ha ha, pozorující Prahu zpoza letajícího balónu. Leporelo doplňují bubliny s vtipnými textíky. Své si rozhodně najdou i dospělí. ;) Vydalo nakladatelství Albatros, v roce 2018.